top of page

#16 VEIKSME UN LAIME


Darbs ar sevi ir iekšēja drosme un spēcīga apņemšanās. Doties ceļā #piesevis ir kā svētceļojums vai Santjago ceļš. "Domāt plašāk" nozīmē pavērties dziļāk, paplašināt savus iekšējos domu horizontus un palūkoties aiz zināmajām robežām.


Norāde>>> Veiksme un Laime

Lai iemantotu veiksmi savā dzīvē, ir vēlams to iepazīt jeb, citiem vārdiem sakot, noformulēt: “Ko man personīgi nozīmē veiksme? Ko tā ietver?” Lai šo formulētu un apzinātos, tā ir izvēle, ka varu savā dzīvē iemantot veiksmi - es varu būt veiksmīgs. Es to varu gribēt. Iepazīt veiksmes faktorus, kas to veido, no kā tā sastāv jau ir pusceļš, lai apzinātos tās klātesamību.


Liela daļa cilvēku veiksmi neizvēlās savā dzīvē, pat nezinot, ka tā ir klātesoša. Tā ir, to ir iespējams novērot - kad atzīsti, ka tā ir iespējama. Pavērojat savu dzīvi!


Diemžēl, ir uzskati un pieredzes, ka veiksme nav iespējama tāpat vien. Laime ir jānopelna. Tā gluži nav.Laime ir stāvoklis sajūtās.

Tas ir dziļi personīgs aspekts. Tas rada emociju augšupeju. Tas ir enerģijas avots.


Veiksme ir iekšējs novērtējums.

Atzīts, pamanīts. Tas ir savu darbību rezultāts, kā ieguldījums sasniegumiem.
>> Ļaujam sevī piedzīvot un atzīt tās sajūtas, kuras veido laimīgu iekšējo stāvokli. Laime var būt mīlestība vai sapratne. Laime var būt draudzība un uzticība. Jebkas.


>> Esam vērīgi sevī un iepazīstam veiksmes klātbūtni savā dzīvē. Veiksme var būt izdošanās un sasniegumi. Veiksme ir arī spēja nodarboties ar to, kas patīk vai darbs, kas tiek cieņpilni atalgots. Jebkas.Aizdomāsimies:


Vai mēs esam jutušies laimīgi, bet neveiksmīgi?

Vai mēs esam piedzīvojuši veiksmi un esam nelaimīgi?Laime ir iekšējs stāvoklis, kuru katrs pats veidojam. Tā ir iekšējā psiholoģiskā telpa, iekšējais stāvoklis, kuru atzīstam sev, vai noliedzam sevī. >>> Veiksme ir darbību rezultāts. Tā ir sekas kaut kam.

PAVĒRO:


Kurās dzīves jomās tu pieļauj domu, ka vari iemanot abus – veiksmi un laimi?

Izaicini sevi un formulē ar konkrētiem kritērijiem: Kas Tev ir laime katrā jomā! Apzinies laimi un maksimāli biežāk iedzīvini šo sajūtu dzīvē.

Dzīves jomas meklē #6 Kartes koordinātes.Veiksmes klātbūtne ir tad, kad radām kaut ko, piedzīvojam radīto! Atzīstam sevī šo rezultātu kā veiksmīgu, lai piedzīvotu Laimi. Katram šis ir personīgs faktors!


Nesalīdzināmies!


Izveidojam savu vērtību skalu!Piefiksē sev raisošās domas, velti nedaudz uzmanības sev, lai nodefnētu laimes un veiksmes kritērijus. Esi laimīgs un veiksmīgs jau šodien.
Kopā katrā solī –

Rudīte

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page