top of page

#19 INTEGRĀCIJA

DOMĀ PLAŠĀK ceļojums #piesevis turpinās ar spēcīgu apzināšanos par notikumu ietekmi un spēju tos pamanīt, sajust un akceptēt.


Norāde>>> INTEGRĀCIJA


Spēt ieraudzīt lielās dzīves notikumus, ieraudzīt ne tikai redzamo, bet arī sajust piedzīvotā lielā kopbildi. Esot nemitīgā ikdienas steigā, esot aizņemtam ik brīdi, var paskriet garām lielām, būtiskām niansēm, detaļām, zīmēm, signāliem…
Tāda dzīve var kļūt PARASTA. Esot nemitīgā notikumu virpulī, esi prom no sevis. De-centrēts. Dzenoties pakaļ kaut kam, kas ir tepat līdzās tomēr nepamanīts, ir steigas radīts efekts. Lai tu kļūtu vērīgs un pamanītu notiekošā lielo kopbildi kā redzamo, tā neredzamo, ir nepieciešams izvēlēties to redzēt.


Apstājies! Kaut mirkli paņem laiku sev.

Dod sev dienā iespēju notikumu integrācijai caur meditāciju vai miera mirkļiem kaut 5-15 minūtes klusuma. Tas ir tava plašuma atklāšanai, sevis sajušanai sevī, lai piedzīvotu pateicību. Tas ir dziedinoši.


Vērto, kas ar tevi ir noticis patīkamais, akceptējamais, vēlamais. Tāpat arī vēro, kas izsauc emociju vētru, nepatīkamo, neakceptējamo. Tas viss ir spogulis tevī. Tā ir neapzinātā daļa, kuru izstrādāt un transformēt.


Ar pateicību pieņemt šos notikumus, integrēt un pateikt sevī „JĀ!” vērtīgajam. Iespējams, liekais pats par sevi atkritīs un sakārtosies. Kad tu izvēlies sevi kā galveno savā dzīvē, ieraudzīsi lielo kopbildi skaidri un dzidri. Atklāsi savus dziļumus un radītāju sevī. Spēju veidot savu dzīves telpu tādu, kādu pats vēlies.


Izvēlies sevi un spēsi ieraudzīt dzīvi citā perspektīvā, savienojumā ar lielo Dzīves telpu un Visuma elpu.


Lielo, integrējamo daļu sevī spēsi piedzīvot savā iekšējā klusumā. Ieplāno to savā dienas kalendārā, lai spētu integrēt dienas notikumus tieši tā, kā tev tas ir aktuāli. Tieši tā, kā tev tas patīk un rada prieku.


Izvēlies sev pieņemamāko integrācijas viedu, kāds priekš tevis ir visefektīvākais.


Cieni sevi un savu dzīvi. Sāks notikt tādi pavērsieni, ko sauc par brīnumiem.Pateicībā,

Rudīte


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page