top of page

Karjeras Kompass

Platforma profesionālai izaugsmei un pašrealizācijai karjerā vai biznesā.

 

Šī platforma piedāvā pieredzējušu profesionāļu ieteikumus un mentoringu, lai palīdzētu atrast piemērotu darbu un veicinātu savu labklājību darba vietā. Te ir pieejama informācija par darba meklēšanas stratēģijām, kā arī veidi, kā uzlabot savu darba efektivitāti, būt produktīvam, sasniedzot profesionālos mērķus un vairotu ienākumus. Jautājumi par stresa pārvaldību, darba un ģimenes dzīves līdzsvaru un kopējām labklājības praksēm, kas veicina pozitīvu un produktīvu darba pieredzi. Galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem izveidot veiksmīgu un apmierinošu karjeru, kurā tie justos gaidīti un atbalstīti.

Kādi būs Tavi ieguvumi

Career-compas-iStock.jpg

1. Augstas kvalitātes informācija – pieeja ekskluzīvam un augstas kvalitātes saturam un resursiem profesionālās pilnveides jomā.

2. Ekspertu padomi un viedokļi – iespēja saņemt ekspertu ieteikumus, aktuālākās tendences un informāciju no nozares ekspertiem un profesionāļiem.

3. Pieredzes un ideju apmaiņa – iespēja dalīties ar savu pieredzi, idejām un problēmu risinājumiem ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas veicinās sekmēs un panākumus, produktīvu domu un ideju apmaiņu.

4. Profesionālā attīstība – piedāvājums apmācībām, semināriem un citiem resursiem, kas palīdzēs attīstīt prasmes un veidot veiksmīgu karjeru.

5. Tīklošanās un kontaktu veidošana – iespēja veidot ciešus kontaktus un tīklus ar profesionāļiem savā nozarē vai interešu jomā, kas var radīt jaunas sadarbības un darba iespējas.

6. Mentorēšanas un konsultāciju iespējas – piedāvājums saņemt atbalstu, mentorēšanu un konsultācijas no pieredzējušiem profesionāļiem vai nozares līderiem.

7. Pozitīva un atbalstoša vide – dalība slēgtā grupā nodrošinās pozitīvu un atbalstošu vidi, kurā katrs var justies gaidīti un uzklausīti.

8. Apmierinātība un izaugsme – iespēja piedalīties emocionāli iespaidīgos un iedvesmojošos notikumos, kas veicina personīgo un profesionālo izaugsmi.

9. Karjeras iespējas un attīstība – piedāvājums informācijai un resursiem, kas var veicināt karjeras izaugsmi un sniegt jaunas karjeras iespējas.

10. Draudzība un sadarbība – iespēja izveidot ilgstošas un vērtīgas draudzības saites ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un sajusties daļai no vides, kas dalās ar kopīgām interesēm un vērtībām.

Par mani

Rudīte Nīcgale – atbalsta telpas VIP CV dibinātāja, CV SPĒKS programmas autore, profesionālās pilnveides, personības izaugsmes un karjeras attīstības mentore.
 

Jau 18 gadu profesionāla iedziļināšanās personāla atlases tēmās no darba meklētāja puses, lai nodotu efektīvākās metodes sirds darba pieredzēšanai profesionālajā jomā.. 

Rudite-Nicgale-VIPCV.jpg
photo_2023-04-23_10-52-58.jpg

Mani klienti saka:

Ka esmu viņiem iedvesmas avots. Viņi, atrodoties manā laukā, saņem skaidrību, iedrošinājumu un apņēmību turpināt pat tad, kad rokas jau nolaidušās. Sekojot manis dotajām norādēm, kas viņiem šķiet tik pašsaprotamas, kaut paši nebija iedomājušies, īsā laikā sasniedz sev vēlamos rezultātus, lai turpinātu izpausties un realizēties savu sirds mērķu vadīti.

Ko nozīmē palikt situācijā, kurā esi...

1. Turpināt dzīvot bez skaidrības par profesionālo nākotni paildzina vēl ilgāku pāreju uz jaunu darba vietu.

2. Nedrošība par jauno un bailes no pārmaiņām negatīvi ietekmē labsajūtu, veselību un profesionālo sniegumu.

3. Neticība savām esošajām prasmēm kā vērtīgām zināšanām rada dziļu iekšēju neticību un zūd motivācija uzdrīkstēties.

4. Pašpārliecības zaudēšana un izolācijas sajūta profesionālajā vidē, kas ierobežo iespējas attīstīties un progresēt karjerā jebkurā vecuma grupā.

5. Cenšoties patstāvīgi tikt galā ar pieaugošo darba apjomu un tempu, emocionālo spriedzi un stresu, neņemot vērā profesionāļu norādes, sevi iztukšo vai pat izdedzini.

6. Neapzinātībā par savām profesionālās attīstības iesēpjām un spējām ietekmēt procesus, kavē iespēju sasniegt sirdsmērķus.

fotoIngaBitere_1_9438.jpg

Kas ir ietverts? 

Atbalstoša komūna

Regulāri nozares jaunumi

"Live" pasākumi

Viss nepieciešamais vienuviet

IOS un Android aplikācijas

Bezmaksas apmācību produkti

Paziņojumi par aktualitātēm

Tieša piekļuve pasniedzējiem

Bonusi

15%-2.png

Tikai līdz 30.04. Tu vari pievienoties Karjeras Kompass platformai ar atlaidi 15%, izmantojot kupona kodu  KARJERA15

Laila, mārketinga joma

Man ļoti noderēja Tavi ieteikumi. Ieguvu tādu nesarežģītu, loģisku secību. Tagad tikai uzlabošu un uzlabošu savu sniegumu!

Līga, brenda menedžere

Ieguvu pilnīgi citu skatījumu uz CV, kas ir daudz plašāks un dziļāks. Rudīte redz un sajūt cilvēka būtību un talantus, ko lieliski palīdz integrēt CV.

Solvita, administratore

Ilgi atliku darba meklēšanu, jo baidījos rakstīt savu CV, likās, ka tajā nav ko rakstīt. Pēc Rudītes sulīgajām lekcijām un pēc konstruktīvās konsultācijas, radās gan iedvesma, gan pašpārliecība par sevi kā kvalificētu un kvalitatīvu cilvēku.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai es jebkurā brīdī varu no Karjeras Kompass platformas lietošanas atteikties?

Esmu pārliecināta, ka platforma Tev sniegs daudz noderīgas informācijas un praktisku padomu gan jauna, gandarījuma piepildīta, darba atrašanai, gan karjeras izaugsmei un labsajūtai esošajā darba vietā. Taču, ja jebkurā brīdī no plataformas lietošanas vēlēsies atteikties, Tu to varēsi izdarīt gan pašā platformā, gan uzrakstot mums e-pastu.

2. Vai Karjeras Kompass platformā es varēšu uzdot jautājumus un saņemt atbildes?

Jā. Tu varēsi platformā, veidot savus ierakstus (posts), sazināties un apmainīties viedokļiem ar citiem platformas dalībniekiem, kā arī es regulāri platformā sniedzu atbildes uz platformas dalībnieku interesējošiem jautājumiem. Tāpat platformā Tevi jau gaida vairāki aktuāli un supervērtīgi kursi, kuri Tev, kā platformas dalībniekam. būs pieejami bez maksas.

3. Vai Karjeras Kompass platforma ir domāta tikai tiem, kas meklē darbu?

Nē. Es pirmkārt dodu instrumentus, lai katrs apgūst prasmi atrast piepildijumu un vēlamo izaugsmi jau esošajā darba vietā, un tikai tad, ja esošajā darba vietā nu galīgi tas nav iespējams, es palīdzu šīm vēlmēmē īstenoties car jaunas darba vietas atrašanu.

4. Vai Karjeras Kompass platforma ir pieejama arī aplikācijā?

​Jā, pēc reģistrācijas platformas web versijā, Tu vari ielādēt savā viedierīcē (gen iOS, gan Android) SocialGlow aplikāciju un lietot platformu sev ērtā veidā. Aplikācija ir pieejama šeit.

Career-compas-iStock.jpg

Izmēģini bez maksas

Tu vari izmēģināt platformu 3 dienas bez jebkādām maksājuma saistībām

bottom of page