top of page

MEISTARKLASE
"KĀ AR VIENU CV VARI IEGŪT JAUNU DARBU"
PAT JA FORMĀLI NEATBILSTI PRASĪBĀM ... 

1.daļa
"Pirms rakstīt CV"

2.daļa 
"Ko rakstīt CV"

3.daļa 
"Kā gatavoties intervijai"

Komentāri (18)

Gast
19. Juni 2023

Paldies Rudīte! Ieguvu noderīgu informāciju, kā pārstrukturēt savu CV. Nebiju pat aizdomājusies par to. Vērtīgi padomi, paldies, ka padalījies!

Patīk

Gast
13. Juni 2023

Sirsnīgs paldies par vērtīgiem padomiem. Es noteikti tagad atradīšu vislabāko darbu.

Patīk
Gast
13. Juni 2023
Antwort an

Lai notiek un top vislabākā CV versija! Rudīte Nīcgale

Patīk

Gast
13. Juni 2023

Labdien, paldies par meistarklasēm!

Paldies par uzmundrinājumu, ka 50+ arī var konkurēt darba tirgū, bet pietrūkst pašpārliecības. Kā to izskaust no savas apziņas?

Mēģināšu uzlabot savu CV, esmu jau pie tā strādājusi, bet veikšu vēl uzlabojumus. Kāds ieteikums būtu, kur meklēt darba piedāvājumus?


Patīk
Gast
13. Juni 2023
Antwort an

Paldies par komentāru un jautājumiem. Tikai ar iekšējās vērtības apzināšanos spējam konkurēt. Vērtību apzināties par sevi no gūtās pieredzes, no iemaņām, kas apgūtas. Sastādīt sarakstu un izskaidrot katru. Jā, saraksts var būt garš. Prioritizēt. Tā ir īsā atbilde, kā iegūt vērtību, lai vairotos pašpārliecinātība. Kur meklēt darba sludinājumus? Ļoti plašs jautājums. Ieskicēšu: Atkarībā no jomas un pieredzes 1) sludinājumu portāli: cv.lv, ss.com, cvmarket.lv, nva.gov.lv, visidarbi.lv 2)Atlases kompāniju mājas lapās. Rudīte Nīcgale


Patīk

Gast
13. Juni 2023

Paldies, Rudīte, Jūs dodat ticību, ar saviem vārdiem, cilvēku pat neredzot. Un par iedrošinājumu cilvēkiem 50+ , par padomu nejusties kā lūdzējam, jo mūsu vecumā ir pieredze citās jomās, zinātkāre, kas var aizvest uz savu izsapņoto darbu. Paldies par padomu rūpīgi sagatavoties!

Patīk
Gast
13. Juni 2023
Antwort an

Paldies par komentāru. 50+ ir vērtīgi darba tirgū. Tik nepieciešams pašam sevi turēt možu, spēt runāt par savu vērtību un apzināties, kas vajadzīgs darba devējam - KOMPETENCE, kas jums IR! Rudīte Nīcgale

Patīk

Gast
12. Juni 2023

Ilgi atliku darba meklēšanu, jo baidījos rakstīt savu cv,likās,ka tajā nav ko rakstīt. Pēc Rudītes sulīgajām lekcijām un pēc konstruktīvās konsultācijas, radās gan iedvesma, gan pašpārlieciba par sevi kā kvalificētu un kvalitatīvu cilvēku,kas spēj sevi palielīt darba devējam. Vasaras sākumā pieteicos vienai vakancei un uzreiz arī dabūju darbu. Darba devējs gan darba intervijā uzsvēra cik konstruktīvs ir mans cv gan arī pēc tam pirmajās darba nedēļās arī atcerējās,ka mans cv izcēlies uz visu fona piesaistot uzmanību ar "nekā lieka te nav" ir tikai informācijas esence par mani, un priecājās,ka nav jālasa garie gabali,kas nemaz nepiesaista. Paldies Rudītei par iedvesmu, jo man cv un darba intervijas likās kā zobu sāpes, bet ar iegūtajām jaunajām zināšanām,knifiem un niansēm par cv un to pielietošanu realitātē,viss paliek priecīgāks un tagad lepojos ar savu cv.

Patīk
Gast
13. Juni 2023
Antwort an

Paldies par komentāru. Jā, izklausās, ka te ir iziets pilns CV radīšanas kurss, lasot šo pārliecinātības sajūtu kā ar CV, tā ar darba interviju. Vienā sarunā šo piepildījumu nevar iegūt. Vērtīga atgriezeniskā saite par ieguvumu! Lai izdodas darba vietā! Rudīte Nīcgale

Patīk

Gast
12. Juni 2023

Sveika, Rudīte!


Ļoti skaidri, iedvesmojoši un skaisti video! Paldies!

Lai arī pamatinformācija man jau bija pazīstama, Tavi motivējošie aicinājumi un uzmundrinošie piemēri, atgādināja, kas manī ir iesnaudies un ko man sevī nepieciešams pamodināt, lai ticība un pārliecība būtu ar mani.


Tikko iedomājos - kas tas būtu par jaudīgu izaicinājumu darba devējam, ja kādai vakancei visi potenciālie kandidāti būtu noskatījušies šo meistarklasi un visiem būtu skaisti, pārstrukturizēti un uzrunājoši CV!! :)) Tas tik būtu numurs!

Vai tādā gadījumā lielākās izredzes tikt izvēlētai būtu mana potenciālā 'odziņa' , kas sakritīs ar darba devēja meklēto 'odziņu'?


Ar sveicieniem,

Laura

Patīk
Gast
12. Juni 2023
Antwort an

Paldies, Laura! Jā, man ir bijusi viena reize, kad darba devējs zvana un saka, ka sastapies ar VIP CV formātu jeb bagātināto CV un ļoti patīkami silti bija lasīt bagātīgi izklāstītu informāciju un tiešām bija vēlme zvanīt pirmajam tieši šim cilvēkam. Jā, "odziņa" ir ļoti svarīgs aspekts CV tekstā! Tai ir jābūt, es to saucu par magnētismu. Par tā ietekmi sīki un smalki dalos, lai tas nostrādātu, it sevišķi sapņu piedāvājuma gadījumā! Rudīte

Patīk

Gast
12. Juni 2023

Labdien!

Paldies par strukturētajiem ieteikumiem un akcentiem, kuriem jāpievērš uzmanība. Iespēja paskatīties mazliet savādāk uz piedāvātajām vakancēm un savām prasmēm.

Marita

Patīk

Gast
11. Juni 2023

Labdien! Prasās reāli praktiski un uzskatāmi piemēri. Kā 15, 20 gadu darba pieredzi vairākos uzņēmumos, 3 augstākās izglītības un līdzšinējos profesionālos sasniegumus ietilpināt 1 lapā? :) Tā, lai viegli uztverami, bet nezaudēt uzkrāto pieredzi. Paldies!

Patīk
Gast
11. Juni 2023
Antwort an

Paldies par precīzu jautājumu! Akcentējat savu pieredzi caur prasmju stāstu, kuru veidojat atsevišķā sadaļā, ne zem katras darba vietas. Ja raksta zem katras darba vietas , tad taisnība, nevar ietilpt vienā lapā. Svarīgi ir strukturēt savu pieredzi. Rudīte

Patīk

Gast
11. Juni 2023

Labdien! sodien 3.video vēl vajadzeja būt pieejamam, bet rāda atslēgu priekšā, nav redzams.

Patīk
Gast
11. Juni 2023
Antwort an

Atvainojos , pārpratu, būs no rītdienas.

Patīk

Gast
08. Juni 2023

Sveiki! Paldies, šis lika paskatīties ar citu skatu uz savām spējām un kvalitātēm. Man tagad būtiski paplašinājās to iespējamo darba vietu loks, kurā mēģināšu tikt pie jauna darba. Sarmīte

Patīk
Gast
11. Juni 2023
Antwort an

Lai notiek un izdodās! Rudīte Nīcgale

Patīk
bottom of page