top of page

TRANSFORMĀCIJAS SPĒLE SEVIS ATTĪSTĪBAI UN ATTIECĪBU UZLABOŠANAI

Spēles laukums ir vide, kurā radīt sabalansētas dzīves priekšnoteikumus. Saņemtās zināšanas var uzreiz ieviest dzīvē, iegriežot zobratu mehānismu. Praktiski un rotaļīgi – pilnveidojot sev svarīgākās dzīves jomas.

pareja 2.png

Piesakies bezmaksas

sarunai par spēli, aizpildot anketu

WhatsApp Image 2021-03-10 at 17.22.21.jpeg

Spēle ir tapusi apkopojot Jurija Galatas (Yury Galata) 20 gadu pieredzi profesionālajā koučingā, kur atbalstu saņēmuši vairāk kā 10 000 klientu. Tā ir ar patentu aizsargāta metode ar koučinga, konsultēšanas, treniņa un mentoringa pieeju ceļā uz personīgās dzīves panākumiem.

Swiss Watch Personal spēle ir kā boosteris – tā palīdz radīt savā dzīvē ekstraordināru līmeni, nepaliekot viduvējas dzīves vai samierināšanās līmenī. Šī metode veicina un fokusē uz veiksmi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, izglītības vai dzīves pieredzes.

365 dienas gadā šis personalizētais pulkstenis sniegs atbalstu tādās dzīves jomās kā veselība, fiziskā forma, attīstība, kvalitatīva atpūta, ģimene, attiecības, draugi, bizness, ienākumi, karjera, enerģija, pārliecība, iedvesma. Jūs varēsiet izvēlēties tikai tās jomas, kuras jums aktuāli sevī sakārtot un ir nepieciešams atbalsts šajā 101 dienas programmā.

  • KAS IR SWISS WATCH GAME?
    Tā ir mūsdienīga un tehnoloģiski advancēta personīgās un profesionālās izaugsmes veicināšanas metode ar spēles elementiem. Metodes autors (Jurijs Galata) savā 20 gadu pieredzē novērojis, ka virzība uz rezultātiem ar rotaļas elementiem paaugstina noturību un iekšējo motivāciju, samazina spriedzi un iekšējo pretošanos, ļauj vieglāk sasniegt plānotos rezultātus un nospraustos mērķus. Izvēloties Swiss Watch Game, jūs īsākā laikā un ar mazākām izmaksām transformēsiet savu biznesu vai personīgo dzīvi, iziesiet no krīzes situācijām un radīsiet pamatus nākotnes veiksmei.

Ar spēli Swiss Watch Personal ir iespējams transformēt prāta barjeras, iedomātos vai fiziskos ierobežojumus. Iespēja sasniegt balansu dzīvē starp svarīgākajām jomām kā, piemēram, darbs un atpūta vai darbs un ģimene, vai darbs un attīstība un līdzīgas izvēles. Jūs lauzīsiet mītus, par to, ka jums ir neiespējami vai nesasniedzami panākumi, sāksiet dzīvot uz 100%.

Swiss Watch Personal spēles gaitā iegūsiet zināšanas par sevi un dzīves uztveri, zināšanas, kas ir praktiskas un ieviešamas dzīvē uzreiz. Nedēļu pēc nedēļas kopā vērosim, kā pielietotās zināšanas maina jūs pašu kā cilvēku un redzējumu par apkārtējo pasauli.

Piedzīvojot šo spēli Swiss Watch Personal, jūs redzēsiet savu dzīvi kā milzīgu Visumu, kas piepildīts ar bezgalīgām iespējām. Jūs redzēsiet galveno vienā vietā – spēles laukumā. Jūsu dzīve būs burtiski jūsu rokās. Jūs jutīsieties kā pie milzīga kuģa stūres, kas dodas uz jūsu izvēlēto ostu, sajutīsiet spēju radīt dzīvē to, ko citi cilvēki sauc par brīnumiem, veiksmi, grandioziem notikumiem.

IESPĒJAS 2021.GADĀ

Spēles uzsākšana būs 2022.gada sākumā. Grupas ir nelielas, lai notiktu padziļināts process līdz efektīvam rezultātam. Nodarbības notiks online vidē brīvdienas agrā rītā no 7:00 – 9:00. Īpašumā saņemsi spēles laukumu efektīvam darbam. Ieguldījums 998 EUR grupas spēlē.

Ja vēlaties „top secret” spēles norisi, pastāv iespēja atsevišķi vienoties par individuāliem laikiem personalizētai pieejai uz sev svarīgiem sasniegumiem. Ieguldījums 1498 EUR veiksmes radīšanai.

SPĒLES

SĀKUMS

PIRMAIS

ETAPS

2022. GADA

SĀKUMS

PULKSTEŅA

IESLĒGŠANA

Realitātes atklāšana ar pulksteņa mehānisma palaišanu.

LAIKS:

3-5 h tiešsaistē.

OTRAIS

ETAPS

TREŠAIS

ETAPS

MEHĀNISMA

UZLABOŠANA

MEHĀNISMA 

NEPĀRTRAUKTĪBA

Atbrīvošanās no traucējošā un aktuālā uzlabošana

LAIKS:

100 dienas - katru nedēļu

2 h tiešsaistē

Pēc individuāla plāna sesijas, nostiprinot un ieviešot iegūto

LAIKS:

Individuāls plāns

PIEREDZES STĀSTI

Switch Watch Personal spēle palīdzēja man virzīt manu domāšanu un attieksmi pret notikumiem dzīvē. Aktīvi strādājot ar trim man svarīgām dzīves jomām, spēles laikā (3 mēnešu laikā) - Karjera, Attiecības un Dzīves Bauda, es izjūtu dzīvi jaunās krāsās un notikumi kārtojās brīnumaini labi: Karjera sāka attīstīties, nauda plūst; Es sakārtoju attiecības ar sevi un mainījās attiecības ar apkārtējiem; Ieraudzīju dzīvi citām acīm, lai baudītu to un pamanītu mirkļus, kuri notiek man apkārt – atguvu dzīves prieku.

Jekaterina, 2020.gads

pareja 2.png

Līdz 3. oktobrim piesakies bezmaksas

sarunai par spēli, aizpildot anketu

bottom of page