Spēle sevis attīstībai un attiecību uzlabošanai

Spēles laukums ir vide, kurā radīt sabalansētas dzīves priekšnoteikumus. Saņemtās zināšanas var uzreiz ieviest dzīvē, iegriežot zobratu mehānismu. Praktiski un rotaļīgi – pilnveidojot sev svarīgākās dzīves jomas.

Līdz 3. oktobrim piesakies bezmaksas sarunai par spēli, aizpildot anketu

Spēle ir tapusi apkopojot Jurija Galatas (Yury Galata) 20 gadu pieredzi profesionālajā koučingā, kur atbalstu saņēmuši vairāk kā 10 000 klientu. Tā ir ar patentu aizsargāta metode ar koučinga, konsultēšanas, treniņa un mentoringa pieeju ceļā uz personīgās dzīves panākumiem.

Swiss Watch Personal spēle ir kā boosteris – tā palīdz radīt savā dzīvē ekstraordināru līmeni, nepaliekot viduvējas dzīves vai samierināšanās līmenī. Šī metode veicina un fokusē uz veiksmi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, izglītības vai dzīves pieredzes.

365 dienas gadā šis personalizētais pulkstenis sniegs atbalstu tādās dzīves jomās kā veselība, fiziskā forma, attīstība, kvalitatīva atpūta, ģimene, attiecības, draugi, bizness, ienākumi, karjera, enerģija, pārliecība, iedvesma. Jūs varēsiet izvēlēties tikai tās jomas, kuras jums aktuāli sevī sakārtot un ir nepieciešams atbalsts šajā 101 dienas programmā.

Без имени.png

Kā izskatās spēle?

Swiss Watch Personal spēle sastāv no laukuma ar zobratiem kā jau īstā pulksteņa mehānismā. Gultņi tiek izmantoti simbolizējot safīru, kas kopš seniem laikiem tiek uzskatīti par gudrības un apgaismības akmeņiem.

Swiss Watch Personal spēles laukumu, tāpat kā gleznu, var novietot pie sienas jums ērtā vietā, lai tā ir viegli sasniedzama un pārskatāma.

Ar spēli Swiss Watch Personal ir iespējams transformēt prāta barjeras, iedomātos vai fiziskos ierobežojumus. Iespēja sasniegt balansu dzīvē starp svarīgākajām jomām kā, piemēram, darbs un atpūta vai darbs un ģimene, vai darbs un attīstība un līdzīgas izvēles. Jūs lauzīsiet mītus, par to, ka jums ir neiespējami vai nesasniedzami panākumi, sāksiet dzīvot uz 100%.

Swiss Watch Personal spēles gaitā iegūsiet zināšanas par sevi un dzīves uztveri, zināšanas, kas ir praktiskas un ieviešamas dzīvē uzreiz. Nedēļu pēc nedēļas kopā vērosim, kā pielietotās zināšanas maina jūs pašu kā cilvēku un redzējumu par apkārtējo pasauli.

Piedzīvojot šo spēli Swiss Watch Personal, jūs redzēsiet savu dzīvi kā milzīgu Visumu, kas piepildīts ar bezgalīgām iespējām. Jūs redzēsiet galveno vienā vietā – spēles laukumā. Jūsu dzīve būs burtiski jūsu rokās. Jūs jutīsieties kā pie milzīga kuģa stūres, kas dodas uz jūsu izvēlēto ostu, sajutīsiet spēju radīt dzīvē to, ko citi cilvēki sauc par brīnumiem, veiksmi, grandioziem notikumiem.

IESPĒJAS 2021. GADĀ

Spēles uzsākšana šajā gadā būs rudenī - 10. oktobrī. Grupas ir nelielas, lai notiktu padziļināts process līdz efektīvam rezultātam. Nodarbības notiks online vidē brīvdienas agrā rītā no 7:00 – 9:00. Īpašumā saņemsi spēles laukumu efektīvam darbam. Ieguldījums 998 EUR grupas spēlē.

Ja vēlaties „top secret” spēles norisi, pastāv iespēja atsevišķi vienoties par individuāliem laikiem personalizētai pieejai uz sev svarīgiem sasniegumiem. Ieguldījums 1498 EUR veiksmes radīšanai.

Līdz 3.oktobrim piesakies bezmaksas sarunai par spēli, aizpildot anketu

Spēles sākums

10. oktobrī

Pirmais etaps - pulksteņa ieslēgšana

 Realitātes atklāšana ar pulksteņa mehānisma palaišanu.

Laiks: 3-5 h tiešsaistē.

Otrais etaps – mehānisma uzlabošana

Atbrīvošanās no traucējošā un aktuālā uzlabošana

Laiks: 100 dienas - katru nedēļu 2 h tiešsaistē

Trešais etaps – mehānisma nepārtrauktība

Pēc individuāla plāna sesijas, nostiprinot un ieviešot iegūto

ATSAUKSME

Switch Watch Personal spēle palīdzēja man virzīt manu domāšanu un attieksmi pret notikumiem dzīvē. Aktīvi strādājot ar trim man svarīgām dzīves jomām, spēles laikā (3 mēnešu laikā) - Karjera, Attiecības un Dzīves Bauda, es izjūtu dzīvi jaunās krāsās un notikumi kārtojās brīnumaini labi: Karjera sāka attīstīties, nauda plūst; Es sakārtoju attiecības ar sevi un mainījās attiecības ar apkārtējiem; Ieraudzīju dzīvi citām acīm, lai baudītu to un pamanītu mirkļus, kuri notiek man apkārt – atguvu dzīves prieku.

Jekaterina, 2020.gads

Līdz 3.oktobrim piesakies bezmaksas konsultācijai par spēli, aizpildot anketu