top of page

RUDĪTE NĪCGALE

fotooIngaBitere_6696.jpg

CV IZSTRĀDES EKSPERTE

2017. gadā esmu atvērusi iedvesmas konsultāciju telpu vipcv.lv darba meklētājiem. Jau 16 gadus esmu saistīta ar personāla atlases jautājumiem Latvijā, tagad sniedzu atbalstu vērtīga, inovatīva un profesionāla CV izstrādē jūsu karjeras izaicinājumiem.

Apkopjot savu pieredzi, esmu izstrādājusi praktisku treniņu programmu ceļā uz jaunu darbu VIPCV Izaicinājums.

PERSONĪBAS PILNVEIDE

Esmu sertificēta partnere-trenere brendam Swiss Watch Game, kas ir patentēta transformācijas spēle, apmācību metode izaugsmes kursam biznesa attīstībai un personības pilnveidei. Kopš 2012. gada savu personības pilnveidi esmu saistījusi ar koučinga prasmēm un Europien Coaching Federation (ECF) metodēm, kas šodien ļauj veiksmīgi praktizēt un nodot tālāk zināšanas katram interesentam.

 

Metodes autora Jurija Galata 20 gadu pieredzē uzkrātās zināšanas ir sevi attaisnojušas tūkstošiem cilvēku izaugsmes veicināšanai personīgajā vai profesionālajā vidē. Sadarbībā pielietoju kombinēto metodi – konsultācijas, treniņš, koučings vai mentorings.

fotooIngaBitere_6537.jpg
fotooIngaBitere_6449.jpg

UZŅĒMĒJA IZAUGSME

Kā mentore vadītāju apmācību programmā „3D koučings biznesā” esmu kopš 2016. gada, atbalstot 7 grupu dalībniekus vadības kompetenču ieviešanā uzņēmuma ikdienas procesos un vadītprasmes efektivitātes celšanai. Modernās un digitālās profesionālās attīstības spēles Swiss Wacth Game Business booster programmā esmu biznesa grupas mentore Latvijas uzņēmējiem.

 

Tiem MVU biznesa īpašniekiem, kas savu attīstību vēlas turpināt ar inovatīvām pašvadības un prasmju ieviešanas metodēm, piedāvāju šīs metodes apgūt, veicinot uzņēmuma rentabilitāti, ceļot peļņas rādītājus un izmantot maksimāli uzņēmuma potenciālu, sniedzot atbalstošu vidi jaunapgūto prasmju ieviešanai savu mērķu sasniegšanā.

bottom of page