top of page

Nākamā grupa 2023. gada rudenī

PROFESIONĀLĀS IZAUGSMES

MANIFESTĀCIJA

29109457330_227b9388c2_o_edited.jpg

 PAPLAŠINĀJUMĀ 

Evolucionējošs 4 mēnešu personības pilnveides kurss savas

domāšanas iepazīšanai un virzīšanai ārpus ierastajiem domu koridoriem.

 

Rudite-paplasinajuma1.png

KAM KURSS "PAPLAŠINĀJUMĀ" BŪS NODERĪGS?

Šis kurss ir tapis īpaši tiem, kuri vēl atrodas darba attiecībās, taču nejūt vairs darba prieku un gandarījumu. Iespējams, pazudusi iekšējā dzirksts, iespējams – pārgurums, iespējams – darba vide nav draudzīga vai atbalstoša, iespējams – ir iestājies apnikums vai iztrūkst novērtējuma sajūta, un ir vēlme palūkoties darba tirgū pēc jauniem karjeras izaicinājumiem. 


Iespējams, nav jāmaina darba vieta, lai manītos apstākļi vēlamajā realitātē! Iespējams – ir. Esi pats savas realitātes veidotājs. Radi to, ko vēlies. Paplašini savu redzējumu. Atļauj sev izvēlēties.

IEGUVUMI

Iziet savā paplašinājumā nozīmē - paplašināt savu iekšējo skatu, sadarboties ar sevi, rīkoties savu interešu vārdā un būt savā spēkā. Tad mainās realitāte apkārt, var attīstīt profesionālo nodarbi un realizēt savas spējas!

Pamanot apslāpēto daļu sevī, var ieraudzīt iespēju, kā apslēpto atvērt un izpaust profesionālajā jomā! Kļūsti produktīvs, kļūsti veiksmīgs. Atgūsti savu zudušo ticību sev, lai turpinātu profesionālo izaugsmi. TAGAD.

fotoIngaBitere_RuditeNicgale_paplasinajuma-2.jpg

Saņemsi vairākas pašvadīšanas metodes savu spēju izpaušanā esošajā darba vidē vai ceļā uz jaunu nodarbošanos! 15 sesijās, nedēļu no nedēļas nostiprināsi sevī iekšējo spēku… Šis nav uzboostošanas kurss. Šis ir dziļi transformējošs process, lai sevī pamanītu bremzējošos aspektus un tos pavērstu savā labā no šodienas un turpmāk. Plāno savu šodienu, rītdienu un nākamību.

KO PAR IEGUMUMIEM SAKA DALĪBNIEKI?

„Manas “jaunās, paplašinātās” zināšanas piešķīra zināmā mērā drosmi,  lika apzināties savu īsto vērtību, jo līdz šim domāju, ka neesmu nekas īpašs, iekļāvos vidusmēra cilvēku kategorijā.”

Sanita, 2022.gads

„Mans skatījums uz lietām darbā un cilvēkiem ir pamanījies mūsu mācību laikā. Vairāk novērtēju sevi ar savām īpašībām un spējām, kādas man ir. Spēju vairāk izteikt vārdos, ko vajadzētu sakārtot. Pārliecība par sevi noteikti paplašinājusies.”

Līva, 2022.gads

Katram interesentam piedāvāju

15 minūšu bezmaksas ievadsarunu 

IESKATS METODĒS

RN-paplasinajuma-metode-1.png

Izziņas metodes. Par sevis vadīšanu efektivitātes celšanai – prāts VS sajūtas. 
Spējot sevī atrast harmonisku prāta konstrukciju un sirds sajūtu sadarbību, ieraudzīsi dzīves realitāti citām acīm. Noraidoša attieksme pret notiekošo veidojas pasauli redzot tikai no vienas prizmas. Atver acis plašāk.

RN-paplasinajuma-metode-2.png

Baiļu iepazīšana un traucējošā atbrīvošana – limitējošie paterni profesionālajā jomā. Iepazīstot savas ēnas puses, pamanīsi, kas tajās ieperinājies. Ar attīrošām rūpēm atbrīvosies no enkuriem un nevajadzīgiem domu koferiem. Vērtīgāk ir apzināties un atbrīvoties,nekā bezgalīgi ciest vai noliegt tās. 

RN-paplasinajuma-metode-3.png

Biznesa koučinga ievirzītas sarunas – mērķis un redzējums savas karjeras attīstībai. Neskrien pakaļ visam, kas ap tevi griežas. Esi savu izvēļu noteicējs. Attīstīt sevī gribasspēku un trenēt to kā muskuli ir panākumu atslēga. Spēt izkristalizēt savus mērķus ir prasme, kuru var attīstīt kā jaunu paradumu savas dzīves iespējām. Atļauj sev! Uzdrīksties! Izvēlies un tiecies pēc tā! Vēlies – iegūsi!

RN-paplasinajuma-metode-4.png

Enerģētiskā elpošana – savas jaudas palielināšanai, sasniedzot vēlamo. 
Enerģizējot savu ķermeni ar elpošanas tehnikām, vari paplašināt apziņu, iepazīstot savas dvēseles potenciāla telpu. Savienoties ar savu avotu un spēt realizēties jaunā līmenī ir efekts, ko iegūst regulāri elpojot. Nedaudz ļaušanās, uzticēšanās savam ķermenim mijiedarbībā ar elpu un spēsiet atvērt vēl nebijušas durvis uz sevis paplašināšanu. 

RN-paplasinajuma-metode-5.png

Profesionāla CV izstrāde un sevis prezentēšana – atbalsts karjeras izaicinājumos.
Noticēt sev un spēt sevi profesionāli pasniegt darba meklējumos ir izaicinājums teju katram darba meklētājam. Atļauj sev atlaist ierasto darba vidi un sagatavojies drošam solim nākotnē – sastādi savu CV un pārmaiņu plānu. Sagatavo savu darba pieredzes stāstu, kas iedvesmo – atklāj darba devējam sadarbības iespējas ar tevi un esi pirmā izvēle! Tu esi zelts! Ja pats to apzinies!

RN-paplasinajuma-metode-6.png

Evolucionējošs redzējums no šodienas uz nākotni!  Sadarbojies ar sevi!
Audz liels sevī un dari lielas lietas. Personības mērogs ir vienāds ar mērķa mērogu. Esi tāds, kāds vēlies būt sev pats, ne citiem. Lai kādas tev ir attiecības ar citiem, svarīgākās tās ir pašam ar sevi. Ieraugi sevi un savas izvēles – uzņemies atbildību par savu nākotni, ne uztici to citam. Būt atbildīgam par sevi ir vieglāk, nekā sākumā šķiet. Pieredzi sevi lielu un plašu. Ej savā personīgajā paplašinājumā!

CV izaicinājums 1

MANIFESTĒ SAVU PROFESIONĀLO IZAUGSMI!

KURSA NORISE:  

15 LIVE  Zoom sesijas

2023.gadā: no septembra beigām līdz decembrim

Sāksim svētdienu rītos no pl. 7:00-9:00

 

Pieteikties
29109457330_227b9388c2_o_edited.jpg

AR KO RĒĶINĀTIES, PIEVIENOJOTIES KURSAM? 

Ar uzreiz pielietojamām zināšanām.
Pēc dabas esmu praktiķe, apgūto pielietoju praksē. To arī jums nodošu – pašvadīsanas metodes, kuras spēsiet viegli un praktiski integrēt savā ikdienā bez īpašas piepūles. Regulāri tās atkārtojot, attīstīsies jauni paradumi!

Ar tiešsaistes (LIVE) sarunām. 
Katra sesija un nākamais attīstības solis notiek tiešsaistē 1x nedēļā pēc noteiktā plāna 2 stundas. Tajā vari iegūt svaigas vēsmas un uzdot savu jautājumu risinājuma ievirzei. 

Ar Online pieejas kursu ierakstā. 
Būs pieeja sesijām ierakstā, lai noklausītos atkārtoti vai pieslēgtos sev ērtā laikā, ja nav iespēja piedalīties LIVE sarunā. 

Ar domubiedru grupu! 
Tu nokļūsi vidē, kurā dalībnieki iemanto līdzīgas pieredzes. Grupa ir droša vieta, kurā augt kopā, dalītos stāstos, iedvesmotos un attīstītos. Tu tiksi uzklausīts.

Ar brīnuma sajūtas klātbūtni.
Radoši kombinējot un sadarbojoties ar savu loģisko pusi, esmu iepazinusi sajūtu pasauli. Esot mijiedarbībā abiem spēkiem, sāk notikt brīnumi. Ne reizi vien dalībnieki ir piedzīvojuši šo sajūtu. Es jums to atklāšu. 

Ar enerģētiskās elpošanas pieredzi
Pieredzēsiet dziļas un paplašinošans elpošanas vadītu praksi. Kursa laikā būs 3 grupas tiešsaistes sesijas, kas orientētas limitāciju pārvarēšanai, savas realizēšanās virzībai un sava enerģētiskā kanāla iepazīšanai. Rekreatīvā elpošanas metode notiek speciālista pavadībā kā tiešsaistēs vidē, tā klātienē.

Ar prieka enerģijas vairošanos
Ieraugot savu dzīvi ar paplašinātu skatu, atveras iespēju telpa. Tas, kas šķita neatrisināms vai mūžīgais „atkal un atkal rats”, sāk transformēties un atrisināties, nesot atvieglojuma un prieka sajūtu. Apzinoties iespējām, sāk vairoties ticība un enerģija. 

Ar pašvērtības apziņu 
Jaunos darba meklējumos vai ceļā uz karjeras paaugstinājumu savas vērtības apzināšanās ir svarīgākā iemaņa, kuru paust. Jau ar pirmajām stundām apgūsi spēcīgu pašprezentācijas metodi, kuru varēsi attīstīt un pilnveidot līdz nostiprināsi savu vērtību par savu profesionālo nodarbi šodien un turpmāk. 

Ar CV izstrādi un sagatavošanos darba intervijām
Kursa ietvaros paplašināsi priekšstatu par CV izstrādes versijām, lai spētu elastīgi adaptēt turpmākajā ceļā uz jaunu nodarbi. Iegūsi virkni pārliecinošu metožu, kā sevi veiksmīgi vadīt darba meklējumos!

Ar paplašinājuma sajūtu 
Spēsi radīt savu mērķa vektoru panākumiem. Iegūsi savas domu telpas paplašinājumu un drošību, lai eksperimentētu ar jauniegūtajām zināšanām droši un ar pārliecību. Radīsi nākotnes redzējumu caur manifestāciju. Iegūsi brīvības sajūtu un spēsi redzēt citas alternatīvas. 

fotoIngaBitere_RuditeNicgale_paplasinajuma-1.jpg

PROGRAMMAS AUTORE: RUDĪTE NĪCGALE

Es kā personības pilnveides un karjeras pārmaiņu koučs balstoties uz pēdējo gadu notikumiem sapratu, ka satiktie cilvēki mieru par sevi iegūst un harmonisku lēmumu pieņem, kad izprot sevi un sakārto iekšējos procesus. Esmu bijusi 6 gadus izaugsmes grupu apmācībās mentore dalībniekiem - nolēmu to turpināt un sniegt drošības sajūtu ikvienam, kam aktuāli ārpus biznesa grupu apmācībām. 


17.gadus pieredze vidē, kur darba devējs satiekas ar darbinieku, 8 gadu pieredze vadītāju un īpašnieku biznesa koučinga apmācību vidē.


Pāris gadus esmu rekreatīvās elpošanas pasniedzēja, ko Latvijā pazīst arī kā Atdzimšanas elpošanu (Rebirthing Terapy) un dziedinošo Laika līniju (Time Line Healing) praktiķe, apvienoju biznesa un dzīves koučinga iemaņas ar karjeras pārmaiņas un personības pilnveides procesiem.


Kursā pielietošu 5 metodes: konsultēšanu, mentoringu, koučingu, treniņu, meditāciju un apzinātās elpošanas praksi.

DALĪBA:

Ar katru interesentu pirms dalības grupā būs personīga saruna kā ievadsesija. Šis kurss būs vērtīgs tiem, kuri iet katru dienu uz darbu, bet nejūt piepildījumu un lūko pēc jaunas darba vietas.

Ieguldījums savas realitātes veidošanā ONLINE vidē:

GRUPAS MIJIEDARBĪBĀ – sākums no septembra

12 nodarbības x 60 EUR = 720 EUR
3 elpošanas sesijas x 45 EUR = 135 EUR 

 

Kursa vērtība – 855 EUR 

pareja 2.png

INDIVIDUĀLI – sākums jau šodien

12 nodarbības x 100 EUR = 1200 EUR
3 elpošanas sesijas x 100 EUR = 300 

 

Kursa vērtība – 1500 EUR 

pareja 2.png

Ja vēlies dalīto maksājumu, sūti man ziņu uz e-pastu!

Katram interesentam iespēja pieteikties bezmaksas ievadsarunai PIESAKIES!

29109457330_227b9388c2_o_edited.jpg

Šī kursa mērķis ir iegūt sevis labāko versiju, kļūt zinošākam par sevi kā cilvēku un iedvesmas pilnākam rīkoties savā labā!


Dzīve nav tā vērta, lai atliktu!


Nevar gaidīt, ka Visums visu izdara tavā vietā. 


SĀC – RĪKOTIES – PATS – TAGAD!


Tad Visums tevi atbalstīs!

bottom of page