top of page

DARBA MEKLĒTĀJIEM

Iegūsti jaunu virzienu darba meklējumos ar VIP CV radīšanu. Tam būs spēcīga ietekme uz darba meklējumiem. Sarunās vai online treniņos kopā atradīsim vairākus veidus kā izveidot VĒRTĪGU, IZCILU un PROFESIONĀLU CV.  Karjeras izaicinājumos stiprināt personības vērtību un radīt pašprezentācijas stāstu ir otrais svarīgākais uzdevums aiz CV izstrādes. Man ir plašs skatījums un sarunu tēmu klāsts, lai praktiski atbalstītu ikvienu darba meklētāju ceļā uz jaunu nodarbošanos vai pat sirdsdarbu ♥ Seko zemākajām norādēm un izvēlies!

laptop-4505149_1920.jpg

Online kurss, lai sagatavotos darba meklējumiem un profesionālai CV izstrādei. Kursa efekts ir savas vērtības apzināšanās. Esi proaktīvs un rīkojies efektīvāk.
 

pareja 2.png
kompass roka_kv.png

Pielāgota individuāla saruna par CV izstrādi un darba meklējumiem. Meklēsim īsāko ceļu un vektoru tavos karjeras izaicinājumos. Esi priviliģēts darba tirgū!

pareja 2.png
ziemelblazma.jpg

Praktiskas un teorētiskas zināšanas par CV izstrādi un darba interviju. Sagatavo sevi karjeras izaicinājumos. Saņem impulsu online mini kursā sev jebkurā ērtā laikā.

vecs-jauns.png

Saņem CV diagnostiku! Sniegšu tavam esošajam CV 3 ieteikumus pēc šī brīža Curriculum Vitae trendiem, lai vari aktualizēt savu CV. Esi soli priekšā darba tirgū!

pareja 2.png
fotooIngaBitere_6180_13.08.jpg

CV paraugs ir pieejams jebkurā datorā ar MS Office Proffesional Word. Lejuplādē to šeit, lai vari izveidot spēcīgu CV savas profesionālās pieredzes atainošanai.

pareja 2.png
bottom of page