DARBA MEKLĒTĀJIEM

Iegūsti jaunu virzienu darba meklējumos ar VIP CV radīšanu. Tam būs spēcīga ietekme uz darba meklējumiem. Sarunās vai online treniņos kopā atradīsim vairākus veidus kā izveidot VĒRTĪGU, IZCILU un PROFESIONĀLU CV.  Karjeras izaicinājumos stiprināt personības vērtību un radīt pašprezentācijas stāstu ir otrais svarīgākais uzdevums aiz CV izstrādes. Man ir plašs skatījums un sarunu tēmu klāsts, lai praktiski atbalstītu ikvienu darba meklētāju ceļā uz jaunu nodarbošanos vai pat sirdsdarbu ♥ Seko zemākajām norādēm un izvēlies!

21 dienas online programma savas vērtības apzināšanai un spēja sevi reprezentēt darba meklējumos. Praktisks atbalsts. Kopā katrā solī! Piesakies slēgtai grupai no 9.09.2021.

Pielāgota individuāla saruna par CV izstrādi un darba meklējumiem. Meklēsim īsāko ceļu un vektoru tavos karjeras izaicinājumos. Esi priviliģēts darba tirgū!

Praktiskas un teorētiskas zināšanas par CV izstrādi, ievirze kā sevi sagatavot ceļā uz jaunu daru, vebinārs IMPULSS karjeras izaicinājumos būs kā veiksmes biļete pārliecībai.

Saņem CV diagnostiku! Sniegšu tavam esošajam CV 3 ieteikumus pēc šī brīža Curriculum Vitae trendiem, lai vari aktualizēt savu CV. Esi soli priekšā darba tirgū!

CV paraugs ir pieejams jebkurā datorā ar MS Office Proffesional Word. Lejuplādē to šeit, lai vari izveidot spēcīgu CV savas profesionālās pieredzes atainošanai.