DARBA MEKLĒTĀJIEM

Iegūsti jaunu virzienu darba meklējumos ar VIP CV radīšanu. Tam būs spēcīga ietekme uz darba meklējumiem. Sarunās vai online treniņos kopā atradīsim vairākus veidus kā izveidot VĒRTĪGU, IZCILU un PROFESIONĀLU CV.  Karjeras izaicinājumos stiprināt personības vērtību un radīt pašprezentācijas stāstu ir otrais svarīgākais uzdevums aiz CV izstrādes. Man ir plašs skatījums un sarunu tēmu klāsts, lai praktiski atbalstītu ikvienu darba meklētāju ceļā uz jaunu nodarbošanos vai pat sirdsdarbu ♥ Seko zemākajām norādēm un izvēlies!

laptop-4505149_1920.jpg

Online kurss individuālai pieejai vai grupas programmas ietvaros savas vērtības apzināšanai.
Pēc šī kursa skatīsies uz darba meklējumiem plašāk un rīkosies efektīvāk.
Rudens grupa: no 20.septembra.

pareja 2.png
kompass roka_kv.png

Pielāgota individuāla saruna par CV izstrādi un darba meklējumiem. Meklēsim īsāko ceļu un vektoru tavos karjeras izaicinājumos. Esi priviliģēts darba tirgū!

pareja 2.png
ziemelblazma.jpg

Praktiskas un teorētiskas zināšanas par CV izstrādi. Sagatavo sevi karjeras izaicinājumos.
Saņem IMPULSU īsos video vai meistarklasē.

vecs-jauns.png

Saņem CV diagnostiku! Sniegšu tavam esošajam CV 3 ieteikumus pēc šī brīža Curriculum Vitae trendiem, lai vari aktualizēt savu CV. Esi soli priekšā darba tirgū!

pareja 2.png
fotooIngaBitere_6180_13.08.jpg

CV paraugs ir pieejams jebkurā datorā ar MS Office Proffesional Word. Lejuplādē to šeit, lai vari izveidot spēcīgu CV savas profesionālās pieredzes atainošanai.

pareja 2.png