top of page

A

Atsauksmes

Uzzināju, kā pareizi pasniegt savu darba pieredzi caur dažādiem rakursiem. Izveidoju jaunus CV formātus, kas parāda mani kā spēcīgu profesionāli. Tagad man ir digitālā prezentācija, vizītkarte ar īsu aprakstu par manu profesionālo darbību, jauns CV atbilstoši jaunākajām tendencēm, informācija mājas lapā CV versijā, kā arī spēcīga video pašprezentācija, ar kuru jau pirmajās dienās ieguvu jaunus interesentus!

Jekaterina, digitālā mārketinga speciāliste

Šajā izaicinājumā man bija interesanti! Tas bija kaifīgs sevis izzināšanas un izvērtēšanas process. Savu stipro pušu atrašanā pat iesaistīju visu ģimeni. Pēc uzdevuma par darba vietām izvērtēšanas, sapratu, ka man patīk profesija ko esmu izvēlējusies!

Sarmīte, grāmatvede

Doma par darba maiņu manī jau bija kādu laiciņu, bet es nezināju, kas mani aizrauj un iedvesmo. Traucējošais moments bija bailes uzdrošināties meklēt darbu, kuru iepriekš neesmu darījusi, un es nevarēju saprast- kā varu pretendēt uz amatu, kurā nav ne izglītība, ne pieredze. Taču šo dienu laikā caur uzdevumiem ieraudzīju sevi no pavisam citas šķautnes. Apguvu pavisam savādāku un aizraujošāku CV izveidi. Izaicinājuma laikā sapratu, ka varu kandidēt arī uz amatu, kas ir mana aizraušanās, lieta, ko labprāt daru no sirds un tas nekas, ja nav izglītība vai specifiskas zināšanas.  Rezultātā es vairs nestrādāju darbā, kurā iepriekš strādāju. Es no tā aizgāju ar vieglumu.   Pirms diviem mēnešiem pat nekādi nespētu iedomāties kā no biroja darbinieces kļuvu par aizrautīgu nestandarta konditorejas izstrādājumu radītāju.

Kristīne, entuziaste nestandarta kūku cepšanā

Esošajā darbavietā zaudēju jēgpilnības sajūtu. Centieni pretendēt uz vakancēm, neguva panākumus. Mani pārņēma nolemtības sajūta. Tādēļ pieteicos izaicinājumam, lai saprastu, ko daru nepareizi. Izaicinājuma laikā  sapratu, ka manis izvēlētās metodes vairs nav efektīvas un mana dzīves uztvere ir graujoša. Izpildot izaicinājuma uzdevumus, guvu jaunas zināšanas, identificēju savus trūkumus, apzinājos savas stiprās puses. Šobrīd dzīvei ir parādījušās košākas krāsas, esmu gandarīta par savu personīgo un profesionālo izaugsmi. Esmu no sirds pateicīga trenerei par mācību izcelt savas priekšrocības, strādāt pie trūkumu mazināšanas, nostiprināt pārliecību un celt pašapziņu. Jauns CV ir kā blakus efekts personības stiprināšanai.

Ērika, personāla speciāliste

bottom of page