Par-VIPCV.png

Kas ir VIP CV?

VIP nozīmē Veiksmīgi Izcila Persona. 


Curriculum Vitae ar VIP saturu ir atšķirīgs CV no standartiem. Tas ir radošs noformējumā un saturā. Tas nodrošina efektīvākus darba meklējumus, ar to kļūstat pamanāmāks. 

 

Cik jūti ticību par sevi?  Profesionālā aspektā vai personīgā? Ja kaut kas pietrūkst - ir vērts satikties! 

Rudīte Nīcgale - VIPCV

Kas es esmu?

Esmu Rudīte NĪCGALE. CV izstrādes eksperte.

Gūstu arvien jaunus apstiprinājumus, ka varu ar savu redzējumu dot atbalstu un parādīt virzienu. Tā kā ilgus gadus esmu pavadījusi konfidenciālā vidē, kura mūs skar visus – darbs jeb nodarbinātība – zinu daudz par sensitīvajiem jautājumiem, niansēm un detaļām, kas bieži vien netiek skaļi runātas, taču darba meklētājiem aktuālas.

 

Ko domā darba devējs, kad meklē jaunu darbinieku? Tā ir informācija, ar kuru varu dalīties ar darba meklētājiem.

vip-slaids-galvena.png

Pieredze kā darbiniekam ar darba līgumu

 

Kā darbiniece esmu jau 18 gadus, strādājot dažādos uzņēmumos. Un jāatzīst, ka viss, ko esmu darījusi – man ir paticis. Vienīgie aiziešanas iemesli ir bijuši – eju tālāk, lai attīstītos!​

 

Esmu lasījusi literatūru, apmeklējusi seminārus, izgājusi apmācības, izaugsmes treniņus, individuālas sarunas, iepazinusi sevi un izpratusi cēloņsakarības.

 Rudīte Nīcgale - Tikšanās - VIPCV

Ar kādiem cilvēkiem es tiekos?

Ar strādājošajiem, kas maina darbības nozari vai meklē jaunus izaicinājumus; ar ilgstoši nenodarbinātajiem, jaunajām māmiņām, jauniešiem un citiem, kam aktuāls atbalsts darba meklējumos.

Sarunās sniedzu informāciju par to, kas notiek darba devēju galvās, kad viņi meklē jaunu darbinieku.

Pastāstu, kāds ir labs CV paraugs, kā rīkoties darba meklētājam, lai darba devējs viņu saprastu pareizi un tieši. Parādu īsāko un ātrāko ceļu, kā sevi efektīvi pieteikt kā kandidātu situācijās, kad tīkamā uzņēmumā ir izsludināta vakance vai arī tad, kad vakance nav izsludināta.

Rudīte Nīcgale - Vīzija -VIPCV

Kāpēc?

Es vēlos sev apkārt redzēt vairāk apmierinātu cilvēku – tādu, kas dara to, ko vēlas un viņiem tas izdodas.

Vēlos radīt atbalstu un palīdzēt cilvēkiem saprast darba meklējumu ēnas puses, attīstīt savu potenciālu un transformēt traucējošo.

Lai darba meklēšana kļūst viegla un tiek darīta ar prieku!

Sarunām un sadarībai!

+371 28118118

rudite@vipcv.lv

Logo_RuditeNicgale_jomas, eksp.png