VIP nozīmē Veiksmīgi Izcila Persona


Curriculum Vitae ar VIP saturu ir atšķirīgs CV no standartiem. Tas ir radošs noformējumā un saturā. Tas nodrošina efektīvākus darba meklējumus, ar to kļūstat pamanāmāks. 

 

Cik jūti ticību par sevi?  Profesionālā aspektā vai personīgā? Ja kaut kas pietrūkst - ir vērts satikties! 

Saņemot distancētas vai klātienes sarunas un sesijas par esošo darba vietu, par nodarbošanos, par profesionālajiem izaicinājumiem, par paaugstinājumu, par jauna darba meklējumiem jūs iegūsiet redzējumu par funkcionālām darbībām nākotnē, savas darba dzīves kvalitātes celšanai. 


Iepazīstoties, iegūsiet “drauga pleca” sajūtu – draudzīgu, profesionālu un neatkarīgu redzējumu par sev aktuālo tēmu, paplašinot iespējas, lai virzītos tālāk un sasniegtu vairāk.

 

Sarunu mērķis ir katru iepazīstināt ar Veiksmīgi Izcilas Personas konceptu. Tālākās sarunas atkarīgas no virziena. Strādājošām personām par efektivitāti darba vietā, darba meklētājiem par radoša un profesionāla CV ideju. 

 

Darba meklētājiem - efektīva sevis prezentēšana caur CV saturu, lai turpmākās sarunas turpinātos ar darba devēju klātienē. No CV ir atkarīga nākotnes darba vieta. Ar CV sākās jauna darba meklējumi. Tādēļ CV iemantot kā VIP CV ir noderīgi savos darba meklējumos. 


Strādājošām personām - savas efektivitātes celšanai esošajā vidē, lai darba saturs iepriecinātu, lai darba diena kļūtu efektīvāka un priekpilna, iespējams virsot sevi karjeras paaugstinājumam. 

 

Kas ir VIP CV?

 

Kas es esmu?

 

Esmu Rudīte. Citu reizi mani sauc mamma, citu reizi mani sauc sieva. Es esmu arī meita un māsa. Es esmu arī draudzene, kolēģe vei sabiedrotā. Man ir daudz šķautņu un katrs mani varētu raksturot savādāk. Es esmu dažāda – esmu mainīga. Es reti kad pielāgojos un tamdēļ arī neērta. Es neatstāju vienaldzīgu. Taču es esmu pamanījusi, ka arī iedvesmoju, parādu atšķirīgo pieeju un paplašinu redzesloku.​

Pavisam nesen sapratu, ka varu arī ar savu redzējumu dot. Dot atbalstu un parādīt virzienu. Es esmu bijusi konfidenciālā vidē, kura mūs skar visus – darbs jeb nodarbinātība. Un tajā vidē ir daudz sensitīvu jautājumu, nianšu un detaļu, kas bieži vien netiek skaļi runātas, taču mums visiem aktuālas – ko domā darba devējs, kad meklē jaunu darbinieku. Atskārtu, ka esmu bijusi informēta un tā ir vērtīga informācija, ar kuru varu dalīties ar darba meklētājiem.

Mana pieredze strādājot ar darba devējiem B2B sektorā caur personāla atlases kompāniju ir ļāvusi iepazīties ar dažādiem piemēriem un situācijām, kad darba devējs izvirza prasības un nosaka kritērijus jauna darbinieka vai amata profilam, dodot uzdevumu to atrast. Kā arī esmu pieredzējusi lēmuma pieņemšanas un izvēles kritērijus, kas nereti atšķiras no sākotnēji definētājiem. Nu lūk, tamdēļ man ir pieredze kopš 2005. gada ar kuru es vēlos dalīties ar ikvienu darba meklētāju, iedrošināt jauna darba izaicinājuma ceļu iet droši un ar pārliecību par sevi – radot VIP sajūtu, kad esmu jauna darba meklējumos. Radīt VIP CV, kas piesaista darba devēja interesi, jo ir ar vērtīgu saturu, kas interesē darba devējam.

 

Pieredze kā darbiniekam ar darba līgumu

Kā darbiniece esmu jau 18 gadus, strādājot dažādos uzņēmumos. Un jāatzīst, ka viss, ko esmu darījusi – man ir paticis. Vienīgie aiziešanas iemesli ir bijuši – es eju tālāk, lai attīstītos!

Pa šiem gadiem esmu pieredzējusi plaša spektra emociju un sajūtu viļņus – gan izdegšanas sindromu, gan apnikumu, gan izaugsmi un amata maiņu, gan iekšējo iedvesmas vilni, gan paplašinājusi savu ietekmi esošajā vidē, gan izaicinājusi sevi un sasniegusi jaunus rekordus, gan aizgājusi no darbavietas, kad šķiet, ka “sapņi piepildās”, gan atlūguma likšanu galdā aiz iekšējās neapmierinātības, gan atlūguma nepieņemšanu, gan nesaprašanos ar kolēģiem, gan intrigas, gan komandas spēku utt.

Izdzīvojot sevi dažādās pieredzēs, esmu lasījusi literatūru, apmeklējusi seminārus, izgājusi apmācības, izaugsmes treniņus, individuālas sarunas. Iepazinu sevi un izpratu cēloņsakarības. Esmu attīstījusi savas prasmes, lai dalītos, atbalstītu un iedvesmotu jūs. Izdzīvojot savas situācijas, spēju saprast otru līdzīgā situācijā un dalīties ar savu pieredzi, parādot perspektīvas. Kā psiholoģiskos aspektus, tā loģiskos aspektus.

Reizēm ir svarīgi parunāties ar neitrālu cilvēku, lai saprastu turpmāko. Un es protu uzklausīt, redzēt kopainu, lai jūs virzītu tālāk.

 

Es esmu atradusi savu īsto vietu, nodarbošanos, kas patīk un iedvesmu būt noderīgai! Šo sajūtu varu nodot arī jums.​

Sevi kā personību esmu apzinājusies soli pa solim gan darba vietās, gan izaugsmes praksēs

3 vidusskolas gadi – plašās psiholoģijas pasaules atklāšana caur plaša spektra grāmatām un autoriem

3 gadi pēc vidusskolas – praktiskās psiholoģijas lauciņā stiprināju personīguma pamatus

12 gadi personāla atlasē – attīstīju cilvēku mīlestību un profesionālo izcilību

6 gadi mandalu meditācijas praksēs – atcerējos savu būtību

5 gadi personības pilnveides un izaugsmes treniņos – atklāju savu varenību!

 

Tā dzima VIP jeb Varen Izcilas Personas identitāte manī.

Pieredze

2017. līdz šim brīdim. VIP CV, individuālo biznesa un CV sarunu prakse, koučinga sesijas darba meklētājiem, darba devējiem un nodarbinātajiem

2014. līdz šim brīdim. Europien Coach Federation (ECF), individuālo biznesa sarunu prakse, privātuzņēmēju/vadītāju mentorings, sadarbībā ar Partners for progress

2005. līdz 2017. WorkingDay Latvia, augsta līmeņa vadītāju un ekspertu atlase, biznesa sarunas uzņēmumiem darbinieku atlasē vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem

2002. līdz 2005. Jauno Psiholoģiju centrs, personības pilnveides un attīstības kursu koordinācija

 

Izglītība

2014. European Coach Federation (ECF), programma 3D Koučings

2013. European Coach Federation (ECF), programma Sales Champion         

2006. Sociālo tehnoloģiju augstskola (STA), profesionāla bakalaura grāds jurisprudencē, juriskonsults

 

Ar kādiem cilvēkiem es tiekos?

 

Darbu var meklēt viegli un ar prieku – arī tad, ja esi students, jaunietis, jaunā māmiņa, cilvēks, kas maina profesiju vai darbības nozari.

 

CV ir pirmais iespaids, pirmā saruna ar potenciālo darba devēju, tāpēc tā noslīpēšanai ir vērts pievērst uzmanību – saturam, pareizrakstībai un vizuālajam noformējumam. Ja CV ir noformēts saistoši, tas kļūst par brīvbiļeti uz darba interviju.

 

CV izsaka visu! Ir vērts to veidot radošu, tādējādi aiztaupot sev laiku un vilšanās sajūtu par atteikumu. Kvalitatīvs CV ir labs veids kā izstāstīt sava darba dzīves stāstu interesantā un saistošā veidā.

Sarunās ar studentiem un jauniešiem, kas meklē savu pirmo darba vietu, parādu kā akcentēt savu raksturu, mācīšanās stilu, manieri, mīļākos priekšmetus, kuros iegūti augstākie vērtējumi. Kopā meklējam veidu, kā parādīt ieinteresētību augt un formulēt savus profesionālos mērķus.

 

Sarunā ar jaunajām māmiņām, kas pavadījušas laiku "ārpus" darba tirgus, mācāmies akcentēt visu, kas ir izdarīts “prombūtnes” laikā. Tāpat identificēt personības aspektus, prasmes un vērtības.

 

Interesanta ir sadarbība ar cilvēkiem, kas maina nozari – vēlas dzīvē “darīt kaut ko pilnīgi citu”. Šajā gadījumā meklējam personības stiprās puses, pētām domāšanas stilu, izvērtējam spēju sadarboties un dalīties pieredzē. Atrodam veidus, kā sasaistīt iepriekšējās nozares zināšanas prasmes ar jauno izvēli.

 

Sarunās sniedzu informāciju par to, kā rīkoties darba meklētājam, lai darba devējs viņu saprastu pareizi un tieši. Parādu īsāko un ātrāko ceļu, kā sevi efektīvi pieteikt kā darbinieku situācijās, kad tīkamā uzņēmumā ir izsludināta vakance vai arī tad, kad vakance nav izsludināta.

 

Neesmu no tiem, kas otram māca atstāt “labu” iespaidu un sniegt sociāli vēlamas atbildes. Nepavisam! Es aicinu uzdrīkstēties būt īstam un dabiskam, protams, pieklājības robežās.

 

Kāpēc?

 

Man patīk organizēt, saskatīt iespējas tur, kur to nav, rādīt virzienu un virzīt citus izaugsmē, modināt tajos apņēmību un atbalstīt ceļā uz panākumiem. Pati sevi varu stādīt kā piemēru citiem – esmu panākusi to, ko vēlējos un ticu, ko to var ikviens.

 

Man šķiet netaisnīgi, ka tik daudz talantīgu cilvēku neprot par sevi pastāstīt, un ka tādēļ viņiem pat nav iespējas nokļūt sarunās, kas var izšķirt viņa nākotnes virzību.

 

Es vēlos sev apkārt redzēt vairāk apmierinātu cilvēku – tādu, kas dara to, ko vēlas un viņiem tas izdodas. Vēlos radīt atbalstu un palīdzēt cilvēkiem saprast darba meklējumu ēnas puses, attīstīt savu potenciālu un traucējošo transformēt. Lai darba meklēšana kļūst viegla un tiek darīta ar prieku!

 

Iepazīstot sevi, atpazīstot sevī stiprās un vājās puses, ikviens var kļūt izcils. Ar stiprajām pusēm iespējams mazināt vājās. Katram ir iespēja apzināties savus talantus un attīstīt tos. Katram ir iespēja vairāk nodarbotos ar to, kas patīk. Pat tad, ja tieši šajā brīdī nav iespējas piekļūt tuvāk saviem sapņiem, uz tiem var virzīties – kļūstot vērīgam un ķert mirkļus brīžos, kad rodas iespējas. Turklāt, attīstot sevi, varam attīstīt arī vidi, kur dzīvojam – lai arī tā sniedz vairāk prieka!

 

Sarunām un sadarībai!

+371 28118118

rudite@vipcv.lv

Logo_RuditeNicgale_jomas, eksp.png
  • Facebook-VIPCV
  • Instagram-VIPCV